Pradėti daugiabučių namų elektros tinklo pertvarkymo darbai

Pagal Energetikos ministerijos parengtą suskystintų naftos dujų (SND) balionų, naudojamų daugiabučiuose namuose, pakeitimo 2019–2022 metais veiksmų planą, privaloma užtikrinti SND balionų pašalinimą iš daugiabučių namų (trijų ir daugiau aukštų) ir saugų bei patikimą  elektros energijos tiekimą šių namų gyventojams.

Informuojame, kad UAB ,,Varėnos šiluma“ pradėjo įgyvendinti minimą planą ir šiuo metu viename iš bendrovės administruojamų pastatų jau yra vykdomi pastato vidaus elektros tinklo pertvarkymo darbai. Darbai bus finansuojami pasinaudojant valstybės parama pagal priemonę ,,Suskystintų naftos dujų balionų daugiabučiuose pakeitimas kitais energijos šaltiniais“ , o esant lėšų trūkumui – iš daugiabučio namo kaupiamųjų lėšų. Pagal šią priemonę gyventojams taip pat bus dalinai kompensuotos naujų elektrinių viryklių įsigijimo sąnaudos.

UAB ,,Varėnos šiluma“ ir artimiausiu metu tęs aukščiau paminėto plano vykdymą ir organizuos daugiabučių namų elektros vidaus tinklo pertvarkymą. Dėl išsamesnės informacijos dominančiais klausimais apie daugiabučių namų vidaus elektros tinklo pertvarkymą ir SND balionų pašalinimą maloniai prašome kreiptis į bendrovę tel. 8 310 31 031 arba mob. 8 658 35 276.