Darbuotojų sąrašas ir kontaktai

UAB „Varėnos šiluma“
J. Basanavičiaus g. 56, LT-65210 Varėna
Tel. (8 310) 31 031,
Faks. (8 310) 31 029
El. paštas info@vsiluma.lt

 

 

Pareigos Vardas, pavardė Telefono Nr. El. pašto adresas
Direktorius Kęstutis Lapurka (8 310) 31 031 k.lapurka@vsiluma.lt
Direktoriaus pavaduotojas Jonas Endrikis (8 687) 58 817 jonas.e@vsiluma.lt
Technikos direktorius Eimantas Valakevičius (8 698) 40 713 eimantas.v@vsiluma.lt
Gamybos vadovas Justinas Balciukevičius (8 628) 34 579 justinas@vsiluma.lt
Vyr. finansininkė Alvyda Leknickienė (8 310) 31 032 alvyda.l@vsiluma.lt
Sistemų priežiūros grupės vadovas Vytautas Vaitkevičius (8 614) 65 380 vytautas.v@vsiluma.lt
Komercijos skyriaus vadovė Inga Navickė (8 310) 31 028 inga.n@vsiluma.lt

 

 

 

Informacija atnaujinta 2019-05-02