Darbuotojų sąrašas ir kontaktai

UAB „Varėnos šiluma“
J. Basanavičiaus g. 56, LT-65210 Varėna
Tel. (8 310) 31 031,
Faks. (8 310) 31 029
El. paštas info@vsiluma.lt

 

Pareigos Vardas, pavardė Telefono Nr. El. pašto adresas
Administracija      
L.e.p. direktorius Jonas Endrikis (8 687) 58 817  jonas.e@vsiluma.lt
Vyr. finansininkė Alvyda Leknickienė (8 310) 31 032 alvyda.l@vsiluma.lt
Renovacijos projektų vadovas Vytas Baranauskas (8 310) 32 056

Mob. 8 698 02 403

vytas.b@vsiluma.lt
Komercijos skyrius
Komercijos skyriaus vadovė Inga Navickė (8 310) 31 028 inga.n@vsiluma.lt
Gamybos skyrius
Technikos direktorius Eimantas Valakevičius (8 698) 40 713 eimantas.v@vsiluma.lt
Gamybos vadovas Justinas Balciukevičius (8 628) 34 579 justinas@vsiluma.lt
Pastatų administravimo ir eksploatavimo skyrius
Pastatų administravimo ir eksploatavimo skyriaus vadovas Gintaras Blažulionis Mob. 8 658 35 276 gintaras.b@vsiluma.lt
Pastatų administravimo inžinierius Darius Kazakauskas (8 310) 32 056

Mob. 8 665 26 851

darius.k@vsiluma.lt
Pastatų eksploatavimo inžinierius Romas Stonys Mob. 8 682 58 423 romas.s@vsiluma.lt

 

 

 

 

 

Informacija atnaujinta 2021-06-03