Darbuotojų sąrašas ir kontaktai

UAB „Varėnos šiluma“
J. Basanavičiaus g. 56, LT-65210 Varėna
Tel. (8 310) 31 031,
Faks. (8 310) 31 029
El. paštas info@vsiluma.lt

 

Vardas, pavardė

Pareigos

Telefono Nr.

El. pašto adresas

Kęstutis Lapurka

Direktorius

(8 310) 31 031

k.lapurka@vsiluma.lt

Virginijus Bučinskas

Direktoriaus pavaduotojas

(8 310) 31 027

virginijus.b@vsiluma.lt

Jonas Endrikis

Technikos direktorius

(8 687) 58 817

jonas.e@vsiluma.lt

Eimantas Valakevičius

Gamybos vadovas

(8 698) 40 713

eimantas.v@vsiluma.lt

Vytautas Vaitkevičius

Šilumos tinklų ir punktų priežiūros grupės vadovas

(8 614) 65 380

vytautas.v@vsiluma.lt

Alvyda Leknickienė

Vyr. finansininkė

(8 310) 31 032

alvyda.l@vsiluma.lt

Alvydas Valeiša

Planavimo skyriaus vadovas

(8 310) 31 034

alvydas.v@vsiluma.lt

Inga Navickė

Komercijos sk. vadovė

(8 310) 31 028

inga.n@vsiluma.lt

Informacija atnaujinta 2017-11-29